KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10824162

nr 1082 4162

Ingegerd Beskow

(1887-1978), Sverige

Akvarell, Ingegerd Beskow (1887-1978), signerad, hus, 49x34

Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:51:09

20/12 22:54:05 1      Vinnande bud

Ingegerd Beskow

Läs mer om Ingegerd Beskow
Lis Husberg (f. 1920)